NowośćZłoty zabieg Selvert Thermal 24k SOIN D’Or jest od dziś dostępny w Elblągu.
To kolejna tegoroczna nowość w Salonie Urody Kamea.

Marka Selvert Thermal

Zaffiro Dawno temu, lekarze na dworze cesarskim w Chinach używali arkuszy ze złota, pokruszonych i rozsypanych po ciele, jednocześnie dla jego ochrony przed agresjami zewnętrznymi oraz dla odżywienia i witalizacjii krwi.

Złoto zawsze wyższe sfery uważały za drogocenny metal oraz symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Marka Selvert Thermal wprowa złoto do kosmetologii po to, by stało się dostępne dla wszystkich Pań, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadać jej wieczną młodość i dobre samopoczucie.

Profesjonalna kosmetyka

Zaffiro Cesarska medycyna oraz niezliczone badania technologiczne na polu kosmetyki profesjonalnej udowodniły, że czyste złoto – wspaniały, szlachetny, łagodny i drogocenny metal – daje skórze ogrom luksusowych, terapeutycznych i kosmetycznych właściwości.

Selvert Thermal prezentuje linię 24k Soin D`or, w której złoto stymuluje witalną energię, wspomaga przedłużanie życia komórkowego skóry i wzmacnia działanie towarzyszących mu nowych składników aktywnych.

Jakie właściwości zapewni złoto Twojej skórze?

Zaffiro

  • Stymulacja reprodukcji i regeneracji komórek, wspomagająca procesy leczenia, migracji i metabolizmu komórek.
  • Stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, zapewniająca natychmiastowy efekt napięcia i intensywne nawadniania od skóry właściwej.
  • Ochrona przed agresjami środowiskowymi, zwiększanie obronności skóry i przyczynianie się do jej odporności ponieważ – dzięki strukturze molekularnej tego drogocennego metalu – złoto pomaga zwalczać starzenie się komórek, odżywiając skórę i tworząc ochronną tarczę, która nasila obronność naskórka, chroniąc go przed działaniem czasu, agresjami zewnętrznymi i fałszywymi alergenami.
  • Działanie przeciwzapalne i hypo-alergiczne.
  • Aktywizowanie mikro-krążenia krwi, dające skórze żywotność i promienność.

Cena zabiegu: 700 zł

FaceBook